• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • Wybierając zakład, najpierw sprawdzasz, czy jesteś zainteresowany meczem. Jeśli jesteś fanem hiszpańskiej piłki nożnej, prawdopodobnie wolisz wybrać pojedynek Primera Division. Mądrze, bo to niewątpliwie liga, którą znasz najlepiej. Oczywiście, przy podejmowaniu ostatecznej decyzji dotyczącej zakładów będziesz kierował się również kursami. W końcu wysokie kursy gwarantują wysokie potencjalne zyski. Kursy betsafe kasyno są niemal identyczne jak u innych bukmacherów. Są to doskonałe wyniki jako ogólne średnie kursy. Ci, którzy wybiorą najwyższe kursy, będą musieli mieć również konto u kilku innych bukmacherów.

  To są limity zakładów w Betsafe

  Betsafe to biuro bukmacherskie, które lubi zadowolić każdego gracza. Masz mały budżet, ale mimo to chcesz obstawiać piłkę nożną lub inny sport? Z €0.10 możesz już stawiać zakłady w Betsafe. Przy tak niskich stawkach, prawdopodobnie osiągniesz tylko niewielki zysk. Obciążenie nie jest jednak mniejsze. Jeśli jesteś hazardzistą z dużą ilością pieniędzy, potrzebujesz bukmachera z wysokimi limitami. Betsafe nie jest tu wyjątkiem. Nie oznacza to jednak, że bardziej profesjonalni gracze powinni omijać tego bukmachera. Dzienny limit w wysokości 50.000 euro z pewnością nie jest zły.

  Betsafe – wpłaty i wypłaty

  Możesz polegać na Betsafe w kwestii pieniędzy, korzystając z dobrze znanych metod płatności, takich jak karty kredytowe i e-portfele, takie jak Skrill i Neteller. Na liście jest mniej opcji płatności niż u wielu innych bukmacherów. Płatność np. poprzez PayPal nie jest możliwa. Na szczęście w Betsafe możesz być pewien, że wszystkie płatności będą dokonywane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.

  Kolejnym dużym plusem jest to, że w Betsafe nie ponosisz dodatkowych opłat za wypłaty. Nawet jeśli chcesz, aby Twoje wygrane były wypłacane co tydzień, nie płacisz nic dodatkowo. Betsafe jest również bardzo dostępny z minimalnym depozytem w wysokości €10 i minimalną wypłatą €20. Czego jeszcze chcesz?

  Obsługa klienta Betsafe

  Świat zakładów sportowych online toczy się 24 godziny na dobę. Gdzieś na świecie zawsze zaczyna się jakiś mecz sportowy lub zawody. Dlatego też wielu bukmacherów woli działać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jeśli oczekujesz, że Betsafe będzie oferował usługę 24/7, będziesz zawiedziony. Z zespołem wsparcia można się kontaktować tylko w godzinach od 9:00 do 01:00. W tym czasie możesz rozpocząć czat lub rozmowę telefoniczną. Nie spieszyć się z pytaniem czy helpdesk jest zamknięty? W takim przypadku zawsze możesz wysłać e-mail na adres. Odpowiedzi na e-maile udzielane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin przez doświadczony i przyjazny zespół wsparcia technicznego. To właśnie wtedy Betsafe pokazuje się z najlepszej strony.

  Kategorie: Technologia