• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • FOTOWOLTAIKA W GOSPODARSTWIE ROLNYM

  Coraz częstszym widokiem są panele fotowoltaiczne zlokalizowane na dachach gospodarstw rolnych. Nie bez powodu ! Wysokie zużycie energii elektrycznej oraz stale rosnąca cena prądu to znaczący problem dla rolników. Rozwiązaniem jest instalacja fotowoltaiczna, która pozwala uniezależnić się od podwyżek ceny prądu !

  fotowoltaika rolnika

  Własna instalacja fotowoltaiczna to najlepsza metoda na ograniczenie kosztów – zmniejszenie rachunków za energię elektryczną o około 95%.

  Czas zwrotu z inwestycji to 4-6 lat.

  Każdy rolnik może odpisać 25% kosztu instalacji fotowoltaicznej w ramach ulgi w podatku rolnym, którego możesz nie płacić nawet przez 15 lat.

  Dla instalacji do 50kW jesteś prosumentem, czyli osobą produkującą oraz konsumującą energię elektryczną. Dzięki temu możesz magazynować nadwyżkę energii w sieci i wykorzystywać ją w ciągu roku.

  Zapewniamy finansowanie w postaci kredytu lub leasingu – załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

  Działasz proekologicznie – możesz ten fakt wykorzystywać przy promocji swojej działalności (zwłaszcza gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ekologiczne) – promuj swój malowniczy region – Kaszuby, Bory Tucholskie, Mazury, Warmię czy Kociewie!

  Fotowoltaika dla rolników – najlepsze połączenie ekonomii i ekologii!

  rolnictwo fotowoltaika

  W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami !

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Kategorie: Finanse