• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

  Z roku na rok wzrasta liczba instalacji fotowoltaicznych na polskich firmach.
  Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tego typu inwestycja to przede wszystkim oszczędność i uniezależnienie się od stale rosnących cen prądu. Finanse to niejedyna korzyść, fotowoltaika zmienia sposób postrzegania firmy przez potencjalnego klienta.

  fotowoltaika na dachu firmy

  SYMULACJA INWESTYCJI

  Firma z branży produkcyjnej.

  Roczne zużycie prądu 42 000 kWh

  Cen prądu: 0,7 zł/kWh

  Roczne koszty związane z energią elektryczną: 29 400 zł

  Obliczenie wielkości instalacji fotowoltaicznej: opust 70%, zużycie własne: 50%. Aby mieć do dyspozycji 42 000 kWh należy zamontować instalację o mocy 42 kW/0,85 = 49,4kW

  Koszt instalacji 49,4kW: 145 000 zł

  Czas zwrotu 145 000 / 29 400 = 4,93, czyli niecałe 5 lat

  Jednakże biorąc pod uwagę najnowsze podwyżki cen prądu dla firm ten czas będzie jeszcze krótszy.

  Jeżeli jesteś zainteresowany dedykowaną ofertą dla Twojej firmy to skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Oferujemy także atrakcyjne formy finansowania – leasing oraz kredyt.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  panele fotowoltaiczne na dachu firmy
  Kategorie: Finanse