• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • W tej recenzji Joycasino przyjrzymy się wielu grom, bonusom i opcjom płatności, a następnie porównamy je z innymi najlepszymi kasynami dostępnymi w tej chwili. Gracze mają większy wybór niż kiedykolwiek, gdy grają online z kryptowalutami. Pytanie tylko, czy powinni obracać swoimi BTC tutaj, czy może lepiej skorzystać z jednego z innych kasyn online?

  Mój elektryk- nowy program dofinansowań

  Już za kilka tygodni przewidziane jest rozpoczęcie naboru wniosków do nowego  programu dofinansowań zakupu pojazdów elektrycznych organizowanego przez  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

  Planowany budżet nowego programu to 500 mln złotych czyli prawie trzykrotnie więcej niż w poprzednich latach. Jak na razie nie jest znany sposób składania i rozpatrywani wniosków. Program oczekuje na zatwierdzenie przez Komisję Europejską, która ma stwierdzić zgodność planowego dofinansowania z unijnymi zasadami pomocy publicznej – wtedy poznamy wszystkie szczegóły.

  Wiadomym jest, że program przewiduje możliwość dofinansowania nie tylko zakupu ale również leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych (samochodów, motorowerów i motocykli) wykorzystujących do napędu wyłącznie energię elektryczną z akumulatora lub prąd wytworzony z wodoru przez ogniwa paliwowe.

  Program ma objąć szeroką grupę beneficjentów: osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, przedsiębiorców, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, rolników indywidualnych, kościoły i inne związki wyznaniowe.

  Program ma być realizowany w latach 2021-2026.

  Panele słoneczne


  Carport

  Każdy nowy program dofinansowań wiąże się z rozwojem całej infrastruktury sektora elektromobilności oraz energii odnawialnej. Wraz ze wzrostem  zakupu pojazdów elektrycznych i dedykowanych im ładowarek rośnie zainteresowanie budową carportu – specjalnej wiaty samochodowej.

  carport, energia

  Nowe możliwości

  Carport to świetne rozwiązanie dla osób chcących zainwestować w panele fotowoltaiczne jednak nie posiadających ku temu sprzyjających warunków. Wiatę można wyposażyć w moduły fotowoltaiczne  i ustawić ją odpowiednio do kierunku padania światła, tak aby produkcja energii w ciągu dnia była jak największa. Dodatkowo inwestor zyskuje zadaszenie pod którym znaleźć się może stacja do ładowania pojazdu elektrycznego, pojazd a także falownik, dzięki czemu wszystkie niezbędne elementy do produkcji i konsumpcji energii elektrycznej są w jednym miejscu chronione przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. 

  Konstrukcja carportu najczęściej zrobiona jest z metalu (stalowa i aluminiowa) ale może być również drewniana. W zależności od wizji inwestora, położenia budynku i warunków montażu konstrukcja może być wolnostojąca lub przylegać do ściany domu.


  W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami !

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.