• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • logo sollab

  Fotowoltaika dla Firmy -
  Panele Fotowoltaiczne Gdańsk, Pomorskie

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Ceny energii elektrycznej rosną, a podwyżki najbardziej uderzają po kieszeniach przedsiębiorców, którzy z rozliczenia na rozliczenie płacą coraz to wyższe rachunki. Dodatkową kłodą rzuconą pod nogi polskich firm jest opłata mocowa, generująca dodatkowe koszta w godzinach od 7-22.

  Rozwiązaniem problemu stale rosnącej ceny prądu jest instalacja fotowoltaiczna DLA TWOJEJ FIRMY !

  GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA, POMORSKIE
  INSTALACJE FOTOWOLTAICZNA DLA FIRMY
  -KORZYŚCI

  Spadek kosztów związanych z energią elektryczną

  Instalacja fotowoltaiczna pozwoli na ograniczenie do minimum kosztów związanych z energią elektryczną w przedsiębiorstwie.

  Firma działająca w ciągu dnia ma
  szansę na spożytkowanie większości bieżącej energii produkowanej przez panele fotowoltaiczne, maksymalizując zyski .

  Rata leasingowa może kształtować się na poziomie miesięcznego rachunku za prąd.

  Bardzo szybki okres zwrotu
  inwestycji

  Fotowoltaika w firmie to niespotykana nigdzie indziej wysoka stopa zwrotu. Średni okres zwrotu instalacji fotowoltaicznej w firmie to 5 lat. Biorąc pod uwagę stale rosnącą cenę prądu, czas ten będzie jeszcze krótszy.

  KLIKNIJ I ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ SYMULACJĘ

  Niezależność od nieuniknionych
  podwyżek cen prądu oraz opłaty mocowej

  Istniejąca od niedawna opłata mocowa skutecznie podwyższa kwotę faktur za prąd w firmie. Montaż instalacji chroni firmę przed tą opłatą oraz stale rosnącą ceną prądu.

  Lepsze postrzeganie firmy z
  punktu widzenia klienta

  Dzięki fotowoltaice Twoja firma zyska w oczach klienta, a Ty pokażesz, że nie jest Ci obojętny los naszej planety.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Zweryfikowana
  Rzetelnie wykonana praca w umówionym terminie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
  Liliana Krawczyk
  Liliana Krawczyk
  2020-12-28
  Zweryfikowana
  Michal Sochacki
  Michal Sochacki
  2020-12-24
  Zweryfikowana
  Rzetelnie i terminowo wykonana usługa. Polecam
  maciej stefaniak
  maciej stefaniak
  2020-12-17
  Zweryfikowana
  Do decyzji zakupu przymierzałem się ponad dwa lata. W tym czasie zbierałem informacje i organizowałem spotkania z przedstawicielami różnych firm zakładających instalacje. Firma Sollab jest firmą bardzo profesjonalną jej oferta była bardzo dobrze przygotowana, była atrakcyjna cenowo do innych firm. Panowie monterzy zamontowali panele tak jak żadna firma nawet nie zaproponował czyli na stronie południowej zmieścili wszystkie panele. Prace monterskie trwały 5 dni, instalacja na 9,92kWp.na SolarEdge. Montaż w czerwcu. Bardzo polecam firmę. Obecnie od lipca do grudnia zapłaciłem 71zł rachunek za prąd.
  Paweł Zięba
  Paweł Zięba
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Profesjonalna kompleksowa firma w każdym calu. Od chwili rozmów na temat mocy oraz marek komponentów instalacji do montażu ( w terminie co do dnia) i pomocy w złożeniu wniosku o dofinansowanie i Energa. Świetne doradztwo na etapie projektowania, nic na siłę. Wysłuchane każde sugestie oraz ich analiza. Ekipa montażowa to profesjonalni fachowcy znający się na tym co robią. Wszystko zamontowane estetycznie i bez szkód na dachu. Jeśli chodzi o cenę sa bardzo konkurencyjni na rynku nie tylko trójmiejskim. Bardzo polecam!!!!
  Caro Caro
  Caro Caro
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Janusz Przybyszewski
  Janusz Przybyszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Andrzej Staniszewski
  Andrzej Staniszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Polecam!!! Bardzo fachowe, profesjonalne podejście, brak zachwalania, same konkrety. Właściciel świetnie przygotowany od strony teoretycznej i praktycznej. Zespół montażowy bardzo solidny, praca wykonana sprawnie i estetycznie. Bardzo dobra oferta zarówno produktowo jak i cenowo. Podejście do klienta szczere i kulturalne, bez "chwytów" marketingowych i psychologicznych. Dziękujemy całemu zespołowi i szczerze polecamy. Ania i Adam Donarscy.
  Anna Donarska
  Anna Donarska
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Profesjonalna i kompleksowa obsługa, polecam!
  Piotr Jaworski
  Piotr Jaworski
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Jarosław Ziemlański
  Jarosław Ziemlański
  2020-12-14
  Sollab
  :*