• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • W tej recenzji Joycasino przyjrzymy się wielu grom, bonusom i opcjom płatności, a następnie porównamy je z innymi najlepszymi kasynami dostępnymi w tej chwili. Gracze mają większy wybór niż kiedykolwiek, gdy grają online z kryptowalutami. Pytanie tylko, czy powinni obracać swoimi BTC tutaj, czy może lepiej skorzystać z jednego z innych kasyn online?
  logo sollab

  Elektromobilność Gdańsk Pomorskie
  ŁADOWARKI SAMOCHODOWE

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Samochody elektryczne to przyszłość, która nadeszła już dziś ! Odpowiedni system ładowania Twojego pojazdu elektrycznego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewni wygodę użytkowania. Zapomnij o szukaniu stacji ładowania w centrum miasta lub na stacji benzynowej, ciesz się niezależnością dzięki własnej stacji ładowania w domu.

  Ładowarka samochodowa w garażu daje Ci możliwość decydowania, kiedy chcesz ładować swoje auto, co w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną daje Ci wiele kilometrów jazdy prosto z energii słonecznej.

  PRODUCENCI

  logo firmy wallbox

  Hiszpański producent ładowarek do samochodów elektrycznych. Cechy charakterystyczne tej gamy produktów to niebagatelny design, małe rozmiary i możliwość zdalnej komunikacji i planowania. Łączność jest zapewniona zarówno poprzez Bluetooth jak i Wi-Fi. Komunikacja pozwala na pełną interakcję z ładowarką za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Za jej pomocą możesz zarządzać ładowarką a także uaktualniać oprogramowanie.

  logo firmy noark

  NOARK Electric jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Dostarcza on swoim klientom najwyższej jakości produkty z unikalną, pięcioletnią gwarancją.

  NOARK Electric zajmuje się rozwojem, produkcją oraz dystrybucją urządzeń elektrotechnicznych i ich komponentów. Firma wchodzi w skład koncernu zatrudniającego ponad 25 tysięcy osób. NOARK Electric zainwestowała miliony euro w rozwój własnych produktów, opracowanych i produkowanych przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest zbudowanie globalnej marki.

  Centra regionalne w Szanghaju, Pradze i Los Angeles zarządzają działaniami na poszczególnych kontynentach zgodnie z indywidualnymi wymogami rynków i krajów.

  OFEROWANE PRODUKTY

  ładowarka wallbox pulsar

  WALLBOX PULSAR

  Podstawowy model ładowarki domowej WALLBOX. Posiada moduł komunikacji BLUETOOTH oraz współpracuje z platformą monitoringu myWallbox.

  ładowarka pulsar plus

  WALLBOX PULSAR PLUS

  Rozbudowana wersja domowego modelu PULSAR. Charakteryzuje się funkcją dynamicznego przydzielania mocy oraz posiada moduł komunikacji WI-FI.

  ładowarka wallbox copper sb

  WALLBOX COPPER SB

  System ładowania pozwalający na wykorzystanie zarówno w domach jak i miejscach publicznych. Czytnik RFID pozwala na przydzielenie dostępu tylko wyznaczonym osobom, co szczególnie sprawdzi się w firmach.

  Noark Ex9EV

  Standardowy model znanej marki NOARK, którego wyróżnikiem jest zintegrowany wyłącznik nadprądowy typu B.

  kabel ładujący noark Ex9EVC

  Noark Ex9EVC

  Kabel ładujący stosowany jako ładowarka uzupełniająca lub też główna, w przypadku kiedy nie ma możliwości montażu naściennej stacji ładowania.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Sollab
  :*