• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • ładowarka wallbox copper sb

  WALLBOX COPPER SB

  Wallbox Copper SB jest przystosowany zarówno do użytku komercyjnego jak i publicznego. Uniwersalne gniazdo pozwala na ładowanie aut ze złączem typu 1 oraz typu 2.
  Wyróżniającą funkcją jest kontrola zarządzania przy pomocy RFID. To inteligentne urządzenie skomunikowane jest z platformą myWallbox, dzięki czemu użytkownik ma pełen dostęp do informacji na temat ładowanego pojazdu.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Sollab
  :*