FOTOWOLTAIKA GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA
– KORZYŚCI PŁYNĄCE PROSTO ZE SŁOŃCA

Fotowoltaika dla osób prywatnych jest coraz popularniejszą formą inwestycji w energię odnawialną. Wykorzystanie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej nie tylko umożliwia oszczędności, ale również przynosi wiele innych korzyści dla osób prywatnych. Wyprodukowaną energię możesz wykorzystać, a nadwyżkę oddać do zakładu energetycznego, żeby odebrać ją później. Dzięki fotowoltaice, możemy cieszyć się czystą energią i korzystać z jej licznych korzyści w naszym własnym domu.

Przejmij kontrolę nad swoimi wydatkami i zyskuj!

Oszczędność

Prawidłowo dobrana instalacja pozwala zaoszczędzić nawet 90 % rocznych kosztów za energię elektryczną! Budujesz dom? Pomyśl nad oszczędzaniem już teraz! Posiadanie instalacji fotowoltaicznej pozwala na wytworzenie własnej energii elektrycznej z energii słonecznej. Dzięki temu można obniżyć koszty zakupu energii z zewnętrznych źródeł lub nawet całkowicie uniezależnić się od dostawców energii. To przekłada się na znaczne oszczędności na rachunkach za energię, co ma pozytywny wpływ na domowy budżet.

Komfort i niezależność

System działa bezobsługowo i zazwyczaj nie wymaga ingerencji użytkownika. Na dodatek masz pełną kontrolę nad jego sprawnością bezpośrednio z ekranu swojego smartfonu. Poprzez wybranie rodzaju instalacji możesz częściowo lub całkowicie uniezależnić się od swojego zakładu energetycznego. ZAINWESTUJ W FOTOWOLTAIKĘ I PRZESTAŃ MARTWIĆ SIĘ ROSNĄCĄ CENĄ PRĄDU!

Inwestycja

Denerwuje Cię niskie oprocentowanie lokat bankowych? Zainwestuj we własną instalację i osiągnij kilkunastoprocentową stopę zwrotu z inwestycji. Fotowoltaika, ogniwa fotowoltaiczne to bezpieczna inwestycja.

Dbanie o środowisko

Korzystając z fotowoltaiki zmniejszasz ilość CO2 przedostającego się do atmosfery, a co za tym idzie DBASZ O NASZĄ PLANETĘ!
1000 kWh energii ze słońca zapobiega 812 kg emisji CO2. Inwestycja w fotowoltaikę jest więc wyrazem troski o środowisko naturalne i redukcji negatywnego wpływu na klimat.


Przejrzysty i prosty sposób inwestycji

Kompletny montaż

Najwyższej jakości sprzęt pozwoli produkować jeszcze więcej energii.

Gwarancja

Przejrzyste i pewne warunki na wszystkie komponenty Twojej instalacji

Nasza opieka

Wsparcie na każdym etapie inwestycji oraz opieka serwisowa


Oferujemy wsparcie we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania

interest

Mój prąd 5.0

Zwrot nawet do 58 000 zł

forest

Czyste powietrze

Zwrot do 50% inwestycji

piggy bank

Ulga termomodernizacyjna

Zwrot podatku do 32%

eco house

Moje ciepło

Zwrot do 45% kosztów kwalifikowanych

Więcej informacji na temat dofinansowań znajdziesz na naszej stronie w zakładce – Finansowanie.

Kontroluj, Obserwuj, Zyskuj


Pobierz aplikację SolarEdge na swój telefon lub tablet i monitoruj wydajność pracy swojej instalacji w dowolnym czasie i miejscu!

W jaki sposób monitorować pracę instalacji fotowoltaicznej?

Dzisiejsza technologia pozwala nam na wiele rzeczy w różnych dziedzinach życia. Te możliwości sprawiły, że obecnie właściciele instalacji fotowoltaicznych mają możliwość monitorowania jej pracy w każdej chwili! Wystarczy połączyć falownik z Internetem i skonfigurować odpowiednią aplikację.

Kilka głównych korzyści:

  • Monitorowanie wydajności: Aplikacja pozwala użytkownikowi na bieżąco śledzić wydajność swojego systemu fotowoltaicznego.

  • Śledzenie oszczędności: Dzięki aplikacji użytkownik może monitorować oszczędności generowane przez instalację fotowoltaiczną.

  • Diagnostyka awarii: Aplikacja może automatycznie wykrywać awarie lub problemy w systemie fotowoltaicznym i powiadamiać użytkownika o konieczności działań naprawczych. To pozwala uniknąć utraty energii i potencjalnych kosztów związanych z naprawami.

  • Informacje o środowisku: Monitorowanie instalacji fotowoltaicznej pozwala również na śledzenie wpływu ekologicznego. Użytkownik może zobaczyć, ile energii odnawialnej zostało wytworzone i ile emisji CO2 udało się uniknąć dzięki temu.

  • Łatwość w zarządzaniu: Aplikacje do monitorowania instalacji fotowoltaicznych często oferują łatwy dostęp do danych i są intuicyjne w obsłudze, co ułatwia zarządzanie systemem.

  • Wsparcie techniczne: W przypadku problemów użytkownik może skontaktować się z dostawcą lub firmą obsługującą system, a aplikacja może pomóc w dostarczeniu danych diagnostycznych.

Nasze realizacje