Elektromobilność Gdańsk Pomorskie

Samochody elektryczne to przyszłość, która nadeszła już dziś ! Odpowiedni system ładowania Twojego pojazdu elektrycznego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewni wygodę użytkowania. Zapomnij o szukaniu stacji ładowania w centrum miasta lub na stacji benzynowej, ciesz się niezależnością dzięki własnej stacji ładowania w domu.
Ładowarka samochodowa w garażu daje Ci możliwość decydowania, kiedy chcesz ładować swoje auto, co w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną daje Ci wiele kilometrów jazdy prosto z energii słonecznej.

Hiszpański producent ładowarek do samochodów elektrycznych. Cechy charakterystyczne tej gamy produktów to niebagatelny design, małe rozmiary i możliwość zdalnej komunikacji i planowania. Łączność jest zapewniona zarówno poprzez Bluetooth jak i Wi-Fi. Komunikacja pozwala na pełną interakcję z ładowarką za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Za jej pomocą możesz zarządzać ładowarką a także uaktualniać oprogramowanie.

NOARK Electric jest światowym dostawcą komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego oraz produkcji specjalistycznej. Dostarcza on swoim klientom najwyższej jakości produkty z unikalną, pięcioletnią gwarancją.
NOARK Electric zajmuje się rozwojem, produkcją oraz dystrybucją urządzeń elektrotechnicznych i ich komponentów. Firma wchodzi w skład koncernu zatrudniającego ponad 25 tysięcy osób. NOARK Electric zainwestowała miliony euro w rozwój własnych produktów, opracowanych i produkowanych przy użyciu najnowszych technologii. Naszym celem jest zbudowanie globalnej marki.
Centra regionalne w Szanghaju, Pradze i Los Angeles zarządzają działaniami na poszczególnych kontynentach zgodnie z indywidualnymi wymogami rynków i krajów.

Oferowane produkty:

walbox pulsar

WALLBOX PULSAR

Podstawowy model ładowarki domowej WALLBOX. Posiada moduł komunikacji BLUETOOTH oraz współpracuje z platformą monitoringu myWallbox. Dzięki platformie myWallbox możesz monitorować zużycie energii, przeglądać historię ładowania i planować sesje ładowania. Masz nawet możliwość skonfigurowania swojego konta Wallbox przez aplikację Wallbox App, aby ładowanie odbywało się w godzinach obowiązywania najniższych opłat za zużycie energii elektrycznej. Wallbox Pulsar…