Historia firmy

Działalność związaną z odnawialnymi źródłami energii rozpoczęliśmy w 2011 roku. Nasz zakres usług obejmuje kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, folii grzewczych, ładowarek do samochodów elektrycznych, klimatyzacji  a także systemów inteligentnego domu. Kierujemy naszą ofertę do firm oraz osób prywatnych. Współpracujemy także z deweloperami oferując pakietowe rozwiązania ekologiczne dla nowopowstających osiedli.

Oferujemy doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektów. Od audytu, poprzez przedstawienie potencjalnych rozwiązań, montaż, obsługę posprzedażową, wsparcie w uzyskaniu dotacji, załatwienie wszelkich formalności oraz serwis.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Pełen profesjonalizm, polecam
Łukasz Domagalski
Łukasz Domagalski
13/02/2022
Profesjonalna obsługa zarówno w trakcie montażu paneli, jak i przygotowania inwestycji! Pan Marceli na każdym etapie był bardzo pomocny. Polecam!????????????
Szymon Formella
Szymon Formella
12/02/2022
Firma bardzo rzetelna .Wszystko zgodnie z ustaleniami ,panowie montażyści znający się na rzeczy ! Pan Bartek pomocny i znający temat .Pełen profesjonalizm !!!Polecam !!!
Adam Kosiński
Adam Kosiński
14/12/2021
Polecam firmę Sollab. Wszystko przeprowadzone terminowo w 100% profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat ta firmę.
Joanna Sarad
Joanna Sarad
09/12/2021
Solidnie i profesjonalnie wykonana instalacja. Firma rzetelna, terminowa ,godna polecenia. Gdy zdecyduje się na rozbudowę instalacji na pewno ponownie zgłoszę się do nich.
Rafal Bobkowski
Rafal Bobkowski
09/12/2021
Bardzo dobra współpraca, wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam firmę, po pierwszym kontakcie wiedziałem, że warto zaufać i nie zawiodłem się.
Karol S
Karol S
09/12/2021
Polecam Sollab. Solidny osprzęt, solidna robota!
Dariusz Zaremba
Dariusz Zaremba
09/12/2021
solidna firma .Jej pracownicy doradzili co wybrać optymalnie do mojej instalacji fotowoltaicznej a następnie taką instalacje w jeden dzień zbudowali. Pięknie działa jestem zadowolony, dziękuję.
Tomasz Burdyło
Tomasz Burdyło
26/09/2021
Wzorowy kontakt z klientem, założenie oraz uruchomienie instalacji w określonym terminie. Bardzo profesjonalna firma. Instalacja działa już blisko rok i nic się z nią nie dzieje niepożądanego.
Piotr Witkowski
Piotr Witkowski
11/09/2021

Nasz zespół:

Marceli

Marek

Bartek

Adrianna

Emilia

Serwisant

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem znanych, światowych producentów :

Odpowiedzialność społeczna:

Wiemy jak ważna jest odpowiedzialność społeczna biznesu. Działając w branży odnawialnych źródeł energii oferujemy rozwiązania nie tylko opłacalne ekonomicznie czy wygodne dla naszych Klientów ale także dbamy o ochronę środowiska. Ponadto wspieramy finansowo takie przedsięwzięcia jak dom dziecka, konferencje naukowe czy sport dla młodzieży.

FOTOWOLTAIKA POMORSKIE – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?