• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • Kolejna edycja programu "MÓJ PRĄD"

  Wielkimi krokami zbliża się kolejna tura znanego wszystkim sympatykom fotowoltaiki, programu „Mój Prąd”.

  Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz NFOŚiGW planuje nabór na okres od 1 lipca do 20 grudnia 2021 z opcją wydłużenia tego okresu w przypadku niewyczerpania środków. Wiadomo, że tak jak w poprzedniej edycji, wziąć udział w programie będą mogły osoby fizyczne, które wytwarzają energię elektryczną na własne potrzeby. Nieznane są jednak szczegółowe informacje dotyczące wysokości dofinansowania.

  Istotny jest jednak fakt, że kosztem kwalifikowanym są wydatki poniesione w okresie 1.02.2020 r. – 31.12.2023 r. Oznacza to, iż osoby które zakładały instalację pomiędzy naborami będą mogły wnioskować o dotację.

  W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami !

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Kategorie: Finanse