• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • W tej recenzji Joycasino przyjrzymy się wielu grom, bonusom i opcjom płatności, a następnie porównamy je z innymi najlepszymi kasynami dostępnymi w tej chwili. Gracze mają większy wybór niż kiedykolwiek, gdy grają online z kryptowalutami. Pytanie tylko, czy powinni obracać swoimi BTC tutaj, czy może lepiej skorzystać z jednego z innych kasyn online?
  logo sollab

  FOTOWOLTAIKA STRASZYN

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Instalacje fotowoltaiczne w Straszynie to co raz częstszy widok. Wysokie rachunki za prąd oraz pojawiające się nowe opłaty stałe zachęcają mieszkańców Straszyna do inwestycji w fotowoltaikę. Zainteresuj się fotowoltaiką już dziś i zacznij oszczędzać !

  Panele fotowoltaiczne Straszyn – to ekologiczne rozwiązania

  W ostatnim czasie instalacje słoneczne cieszą się coraz większą sławą. Jest tak nie bez przyczyny. Systemy fotowoltaiki dają mozliwość wiele oszczędzić, jak również możemy zaliczyć się do grona osób, które troszczą się o nasz klimat. Co więcej, zamontowanie paneli słonecznych w domu umożliwia uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu.

  Fotowoltaika mocno zyskuje na rozgłosie. W sąsiedztwie masz możliwość dostrzec rosnącą ilość domów z panelami fotowoltaicznymi na dachu, można spotkać też ogrom instalacji fotowoltaicznych na gruncie. Duża ilość osób na pewno zadaje sobie pytanie skąd wziął się tak gigantyczny sukces tej technologii. Należy więc zacząć od tego, jak ona działa.

  Czym są panele fotowoltaiczne? Jak działa fotowoltaika? – Straszyn

  Fotowoltaika to właściwie użycie promieniowania słonecznego do wygenerowania energii elektrycznej. Uzyskaną energię masz możliwość użyć nie tylko do zasilenia różnych sprzętów, jakie mamy w domu, ale też do podgrzania wody czy ogrzania budynku, który zamieszkujemy.

  Głównym elementem, którego potrzebujemy do wytworzenia prądu są moduły fotowoltaiczne, zwykle potocznie nazywane panelami słonecznymi. Montowane są one najczęściej na dachu domu. W większości przypadków nie nie jest wymagane wzmacnianie konstrukcji dachu – dzieje się tak tylko gdy mamy do czynienia ze starszymi budynkami.

  W modułach fotowoltaicznych zachodzi zjawisko fotowoltaiczne, które polega na transformacji energii ze słońca w energię elektryczną. Ładunek elektryczny jest przewodzony w ogniwach, które stworzone są z tworzywa półprzewodnikowego. Jednym z najczęściej wykorzystywanych substancji do budowy ogniw jest krzem.

  Jakie wyróżniamy panele fotowoltaiczne? – Straszyn

  Moduły słoneczne można podzielić na parę grup: moduły monokrystaliczne oraz moduły polikrystaliczne. Moduły monokrystaliczne odznaczają się najwyższą jakością i sprawnością działania wśród innych modułów. Te moduły są stworzone z pojedynczego kryształu krzemu. Dzięki stosunkowo małym cenom produkcji moduły monokrystaliczne są współcześnie jednymi z najpopularniejszych. Lecz proces wytwarzania modułów polikrystalicznych jest nieco prostszy. Powstają one z czystego półprzewodników krzemu. Szacunkowo wydajność modułów polikrystalicznych, w przeciwieństwie do monokrystalicznych, jest niższa o 3%.

  Czy instalacja fotowoltaiczna jest ekologiczna?

  Oczywiście. Instalacja fotowoltaiczna nie potrzebuje żadnych dodatkowych źródeł energii, oraz nie ma szkodliwego wpływu na środowisko. Jednym z powodów, dlaczego ludzie decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej jest fakt, że jest ona stuprocentowo ekologiczna i nie wiąże się z degradacją środowiska.

  Czy jest się czego bać? Jakie obawy mogą mieć inwestorzy fotowoltaiki w Straszynie?

  Pośród potencjalnych nabywców paneli słonecznych przekazywanych jest wiele plotek, które nestety często przechodzą z ust do ust. Jakie są to mity?

  Mit 1: W Polsce jest za mało słońca na zastosowanie paneli fotowoltaicznych

  Jest to najczęściej powtarzany mit, który całkowicie nie ma potwierdzenia w praktyce. Jako doświadczeni specjaliści od instalacji paneli w Straszynie możemy z pełną stanowczością zaprzeczyć. Nasi klienci są zadowoleni i po kilku latach zyskują całkowite uniezależnienie od dostawców energii.

  Ponadto, Polska posiada zbliżone nasłonecznienie do Niemiec, które są jednym z liderów instalacji fotowoltaicznych w Europie.

  Mit 2: Inwestycja w fotowoltaikę nie opłaca się

  To nieprawda. Jest wiele dotacji oraz ulg na zamontowanie paneli słonecznych, dzięki temu inwestycja zwraca się znacznie szybciej. Ponadto należy wziąć pod uwagę fakt, iż co roku ceny za prąd rosną, a czas spłaty inwestycji zmniejsza się.

  Mit 3: Fotowoltaika nie pomrze ogrzać twojego domu w niepogodę

  Faktem jest, iż najkorzystniejsza pogoda dla instalacji słonecznej to słoneczny dzień. Jednak w pochmurny dzień panele fotowoltaiczne również będą działać. Zmniejszone promieniowanie słońca wpływa na efektywność instalacji, lecz nie sprawia, iż instalacja nie działa.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Zweryfikowana
  Rzetelnie wykonana praca w umówionym terminie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
  Liliana Krawczyk
  Liliana Krawczyk
  2020-12-28
  Zweryfikowana
  Michal Sochacki
  Michal Sochacki
  2020-12-24
  Zweryfikowana
  Rzetelnie i terminowo wykonana usługa. Polecam
  maciej stefaniak
  maciej stefaniak
  2020-12-17
  Zweryfikowana
  Do decyzji zakupu przymierzałem się ponad dwa lata. W tym czasie zbierałem informacje i organizowałem spotkania z przedstawicielami różnych firm zakładających instalacje. Firma Sollab jest firmą bardzo profesjonalną jej oferta była bardzo dobrze przygotowana, była atrakcyjna cenowo do innych firm. Panowie monterzy zamontowali panele tak jak żadna firma nawet nie zaproponował czyli na stronie południowej zmieścili wszystkie panele. Prace monterskie trwały 5 dni, instalacja na 9,92kWp.na SolarEdge. Montaż w czerwcu. Bardzo polecam firmę. Obecnie od lipca do grudnia zapłaciłem 71zł rachunek za prąd.
  Paweł Zięba
  Paweł Zięba
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Profesjonalna kompleksowa firma w każdym calu. Od chwili rozmów na temat mocy oraz marek komponentów instalacji do montażu ( w terminie co do dnia) i pomocy w złożeniu wniosku o dofinansowanie i Energa. Świetne doradztwo na etapie projektowania, nic na siłę. Wysłuchane każde sugestie oraz ich analiza. Ekipa montażowa to profesjonalni fachowcy znający się na tym co robią. Wszystko zamontowane estetycznie i bez szkód na dachu. Jeśli chodzi o cenę sa bardzo konkurencyjni na rynku nie tylko trójmiejskim. Bardzo polecam!!!!
  Caro Caro
  Caro Caro
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Janusz Przybyszewski
  Janusz Przybyszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Andrzej Staniszewski
  Andrzej Staniszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Polecam!!! Bardzo fachowe, profesjonalne podejście, brak zachwalania, same konkrety. Właściciel świetnie przygotowany od strony teoretycznej i praktycznej. Zespół montażowy bardzo solidny, praca wykonana sprawnie i estetycznie. Bardzo dobra oferta zarówno produktowo jak i cenowo. Podejście do klienta szczere i kulturalne, bez "chwytów" marketingowych i psychologicznych. Dziękujemy całemu zespołowi i szczerze polecamy. Ania i Adam Donarscy.
  Anna Donarska
  Anna Donarska
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Profesjonalna i kompleksowa obsługa, polecam!
  Piotr Jaworski
  Piotr Jaworski
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Jarosław Ziemlański
  Jarosław Ziemlański
  2020-12-14
  Sollab
  :*