• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • logo sollab

  Akumulatory Gdańsk Pomorskie
  MAGAZYNY ENERGII

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Rozwój branży energii odnawialnej poskutkował wprowadzeniem na rynek rozwiązań do bezpiecznego magazynowania energii. Dotychczas, magazynowanie energii było możliwe tylko w systemach typu OFF-GRID, czyli niepołączonych z zakładem energetycznym. Postęp technologiczny pozwolił na wprowadzenie przez producentów możliwości podłączenia magazynów energii do standardowych falowników sieciowych (ON-GRID). Minusem tego rozwiązania jest brak możliwości pracy w momencie zaniku sieci po stronie zakładu energetycznego.
  Rozwiązaniem tego problemu są falowniki hybrydowe,  które łączą w sobie falowników ON-GRID i OFF-GRID. Mogą one współpracować z magazynami energii zarówno w warunkach zasilania z sieci, jak i w przypadku zaniku.

  PRODUCENCI MAGAZYNÓW ENERGII

  logo huawei

  Huawei to jeden z największych dostawców rozwiązań w zakresie telefonów komórkowych, gadźetów elektronicznych, urządzeń inteligentnych, falowników ora MAGAZYNÓW ENERGII. Huawei opracował serię dedykowanych magazynów LUNA 2000, która jest w pełni kompatybilna z falownikami serii SUN2000.

  logo byd

  Chiński koncern BYD jest światowym producentem paneli fotowoltaicznych, samochodów elektrycznych oraz magazynów energii.  Firma BYD istnieje od 1995 roku i początkowo zajmowała się produkcja baterii do telefonów. Obecnie jest to drugi największy producent akumulatorów na świecie. Firma dostarcza swoim klientom produkty kompatybilne z urządzeniami znanych światowych producentów.

  logo lg chem

  Koreański potentat przemysłu chemicznego, w tym systemów magazynowania energii. W roku 2017 został umieszczony na liście
  10 największych graczy tej dziedziny, pod względem wyników sprzedażowych. Firma wyróżnia się przede wszystkim bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i ESS (Energy Storage System). Produkty LG CHEM wyróżniają się ponadprzeciętnym designem oraz kompatybilnością z większością znanych producentów falowników.

  OFEROWANE PRODUKTY

  magazyn energii huawei luna 2000

  HUAWEI LUNA2000

  Jest to akumulator wykorzystujący ogniwa
  litowo - żelazowo – fosforanowe , potrafiący osiągać moc od 5 do 30 kWh. Zastosowano w nim technologie LifePO, która zwiększa niezawodność oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Mogę być one montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

  magazyn energii byd

  BYD SERIA HVS i HVM

  Seria HVS i HVM to akumulatory litowo-żelowo-fosforanowe, które mogą być instalowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Akumulatory BYD HVS i HVM są kompatybilne z wiodącymi producentami inwerterów.

  magazyn energii lg chem serii resu

  LG SERIA RESU

  Akumulatory serii RESU oferują różne możliwości pojemności magazynowanej energii od 3.3kWh aż do 13.1kWh. Są niewielkie i stosunkowo lekkie, co pozwala na ich szybką i prostą instalację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  avatar przy kontakcie

  Marceli

  Zweryfikowana
  Rzetelnie wykonana praca w umówionym terminie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
  Liliana Krawczyk
  Liliana Krawczyk
  2020-12-28
  Zweryfikowana
  Michal Sochacki
  Michal Sochacki
  2020-12-24
  Zweryfikowana
  Rzetelnie i terminowo wykonana usługa. Polecam
  maciej stefaniak
  maciej stefaniak
  2020-12-17
  Zweryfikowana
  Do decyzji zakupu przymierzałem się ponad dwa lata. W tym czasie zbierałem informacje i organizowałem spotkania z przedstawicielami różnych firm zakładających instalacje. Firma Sollab jest firmą bardzo profesjonalną jej oferta była bardzo dobrze przygotowana, była atrakcyjna cenowo do innych firm. Panowie monterzy zamontowali panele tak jak żadna firma nawet nie zaproponował czyli na stronie południowej zmieścili wszystkie panele. Prace monterskie trwały 5 dni, instalacja na 9,92kWp.na SolarEdge. Montaż w czerwcu. Bardzo polecam firmę. Obecnie od lipca do grudnia zapłaciłem 71zł rachunek za prąd.
  Paweł Zięba
  Paweł Zięba
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Profesjonalna kompleksowa firma w każdym calu. Od chwili rozmów na temat mocy oraz marek komponentów instalacji do montażu ( w terminie co do dnia) i pomocy w złożeniu wniosku o dofinansowanie i Energa. Świetne doradztwo na etapie projektowania, nic na siłę. Wysłuchane każde sugestie oraz ich analiza. Ekipa montażowa to profesjonalni fachowcy znający się na tym co robią. Wszystko zamontowane estetycznie i bez szkód na dachu. Jeśli chodzi o cenę sa bardzo konkurencyjni na rynku nie tylko trójmiejskim. Bardzo polecam!!!!
  Caro Caro
  Caro Caro
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Janusz Przybyszewski
  Janusz Przybyszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Andrzej Staniszewski
  Andrzej Staniszewski
  2020-12-15
  Zweryfikowana
  Polecam!!! Bardzo fachowe, profesjonalne podejście, brak zachwalania, same konkrety. Właściciel świetnie przygotowany od strony teoretycznej i praktycznej. Zespół montażowy bardzo solidny, praca wykonana sprawnie i estetycznie. Bardzo dobra oferta zarówno produktowo jak i cenowo. Podejście do klienta szczere i kulturalne, bez "chwytów" marketingowych i psychologicznych. Dziękujemy całemu zespołowi i szczerze polecamy. Ania i Adam Donarscy.
  Anna Donarska
  Anna Donarska
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Profesjonalna i kompleksowa obsługa, polecam!
  Piotr Jaworski
  Piotr Jaworski
  2020-12-14
  Zweryfikowana
  Jarosław Ziemlański
  Jarosław Ziemlański
  2020-12-14
  Sollab
  :*