• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • W tej recenzji Joycasino przyjrzymy się wielu grom, bonusom i opcjom płatności, a następnie porównamy je z innymi najlepszymi kasynami dostępnymi w tej chwili. Gracze mają większy wybór niż kiedykolwiek, gdy grają online z kryptowalutami. Pytanie tylko, czy powinni obracać swoimi BTC tutaj, czy może lepiej skorzystać z jednego z innych kasyn online?
  logo sollab

  Akumulatory Gdańsk Pomorskie
  MAGAZYNY ENERGII

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Rozwój branży energii odnawialnej poskutkował wprowadzeniem na rynek rozwiązań do bezpiecznego magazynowania energii. Dotychczas, magazynowanie energii było możliwe tylko w systemach typu OFF-GRID, czyli niepołączonych z zakładem energetycznym. Postęp technologiczny pozwolił na wprowadzenie przez producentów możliwości podłączenia magazynów energii do standardowych falowników sieciowych (ON-GRID). Minusem tego rozwiązania jest brak możliwości pracy w momencie zaniku sieci po stronie zakładu energetycznego.
  Rozwiązaniem tego problemu są falowniki hybrydowe,  które łączą w sobie falowników ON-GRID i OFF-GRID. Mogą one współpracować z magazynami energii zarówno w warunkach zasilania z sieci, jak i w przypadku zaniku.

  PRODUCENCI MAGAZYNÓW ENERGII

  logo huawei

  Huawei to jeden z największych dostawców rozwiązań w zakresie telefonów komórkowych, gadźetów elektronicznych, urządzeń inteligentnych, falowników ora MAGAZYNÓW ENERGII. Huawei opracował serię dedykowanych magazynów LUNA 2000, która jest w pełni kompatybilna z falownikami serii SUN2000.

  logo byd

  Chiński koncern BYD jest światowym producentem paneli fotowoltaicznych, samochodów elektrycznych oraz magazynów energii.  Firma BYD istnieje od 1995 roku i początkowo zajmowała się produkcja baterii do telefonów. Obecnie jest to drugi największy producent akumulatorów na świecie. Firma dostarcza swoim klientom produkty kompatybilne z urządzeniami znanych światowych producentów.

  logo lg chem

  Koreański potentat przemysłu chemicznego, w tym systemów magazynowania energii. W roku 2017 został umieszczony na liście
  10 największych graczy tej dziedziny, pod względem wyników sprzedażowych. Firma wyróżnia się przede wszystkim bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i ESS (Energy Storage System). Produkty LG CHEM wyróżniają się ponadprzeciętnym designem oraz kompatybilnością z większością znanych producentów falowników.

  OFEROWANE PRODUKTY

  magazyn energii huawei luna 2000

  HUAWEI LUNA2000

  Jest to akumulator wykorzystujący ogniwa
  litowo - żelazowo – fosforanowe , potrafiący osiągać moc od 5 do 30 kWh. Zastosowano w nim technologie LifePO, która zwiększa niezawodność oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Mogę być one montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

  magazyn energii byd

  BYD SERIA HVS i HVM

  Seria HVS i HVM to akumulatory litowo-żelowo-fosforanowe, które mogą być instalowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Akumulatory BYD HVS i HVM są kompatybilne z wiodącymi producentami inwerterów.

  magazyn energii lg chem serii resu

  LG SERIA RESU

  Akumulatory serii RESU oferują różne możliwości pojemności magazynowanej energii od 3.3kWh aż do 13.1kWh. Są niewielkie i stosunkowo lekkie, co pozwala na ich szybką i prostą instalację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest SOLLAB FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O., ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-34-04-801.
  Sollab
  :*