• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • logo sollab

  Pompa ciepła dla Twojego domu

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia grzewcze wykorzystujące do pracy energię odnawialną pochodzącą z wody, powietrza bądź gruntu. Są one wielofunkcyjne, służą do ogrzewania czy chłodzenia budynku a także podgrzewania wody użytkowej. Są w pełni automatyczne, a dzięki wbudowanemu WIFI istnieje możliwość zdalnego sterowania pompą poprzez aplikację na smartfonie bądź tablecie. Pompy ciepła mogą stanowić jedyne źródło ciepła, bądź współpracować z innymi urządzeniami.

  PRODUCENCI POMP CIEPŁA

  logo kaisai

  Pompy ciepła KAISAI są wielofunkcyjne. Wykorzystując powietrze atmosferyczne generują ciepło służące do chłodzenia oraz ogrzewania domu i wody użytkowej. Dzięki funkcji zapobiegającej zamarzaniu gwarantują wydajną pracę nawet
  w temperaturze -25 stopni Celsjusza. Dodatkowo poniżej punktu biwalencji (dobrany indywidualnie dla każdego projektu) urządzenie automatycznie uruchamia dodatkowe źródło ciepła jakim jest wspomagająca grzałka elektryczna. Nawet podczas długotrwałego braku zasilania połączenie chłodnicze pomiędzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną jest odporne na zamarzanie co gwarantuje ciągłą pracę pompy ciepła. Dodatek czynnika chłodniczego jest wymagany tylko wtedy, gdy długość przewodów czynnika chłodniczego ma więcej niż 15 metrów.

  logo daikin

  Daikin Industries, Ltd. to firma, której siedziba znajduje się w Japonii. Początki jej działalności sięgają 1924 roku, co daje blisko 100 lat obecności na rynku. DAIKIN Europe N.V. (DENV) jest to  spółka należąca do firmy DAIKIN Industries Limited i całkowicie od niej zależna, reprezentująca działy rozwoju, montażu oraz sprzedaży firmy Daikin w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Powstała w 1973 roku. Zarówno główna siedziba firmy jak i zakłady produkcyjne znajdują się na terenie Europy. DAIKIN specjalizuje się w produkcji systemów chłodzenia, chłodziarkach i klimatyzatorach.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Odpowiedni dobór pompy ciepła już przy pierwszym spotkaniu

  Pomoc z załatwieniem wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem "CZYSTE POWIETRZE" oraz ulgą termomodernizacyjną

  Szybka i bezproblemowa instalacja

  Krótki czas oczekiwania na realizację inwestycji

  Stały kontakt z klientem, doradztwo i wsparcie na każdym etapie inwestycji

  Innowacyjna forma ogrzewania

  Oszczędność

  Odpowiednio dobrane urządzenie pozwoli ci zmniejszyć opłaty za ogrzewanie o ponad połowę!


  Budujesz dom? Pomyśl nad oszczędzaniem już teraz !

  Oprócz fotowoltaiki zainwestuj także w folie grzewcze i pompę ciepła.


  CZYTAJ WIĘCEJ

  Komfort
  i bezpieczeńtwo

  Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, których działanie jest w pełni automatyczne i nie wymaga ingerencji ze strony użytkownika.

  Decydując się na pompę ciepła pozbywasz się ze swojego domu łatwopalnego paliwa do konwencjonalnych kotłów oraz emitowanych przez nie zanieczyszczeń.

  Funkcjonalność

  Pompy ciepła nie tylko są w stanie ogrzać twój dom ale również zapewnić ciepła wodę dla wszystkich domowników a dzięki funkcji chłodzenia pozwalają obniżyć temperaturę w upalne letni dni.
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dbanie o środowisko

  Pompa ciepła do pracy potrzebuje jedynie energii elektrycznej dzięki czemu do 0 obniża emisję szkodliwych substancji do atmosfery w porównaniu do tradycyjnych kotłów na paliwa stałe. W połączeniu z czystą energią z instalacji fotowoltaicznej jest to jeden z najczystszych sposobów ogrzewania domu!

  DBASZ O NASZĄ PLANETĘ !

  Stosując nowoczesne urządzenia można w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepło dla budynku i zrezygnować z dodatkowych źródeł ciepła. W zależności od zastosowanego rozwiązania roczny koszt ogrzewania oraz c.w.u dla budynku o powierzchni ok 150m2 wynosi od 1500 do 2000 zł rocznie. Warto również pamiętać, że budując nowy dom z pompą ciepła unikamy kosztów związanych z budowaniem kotłowni oraz komina spalinowego i wentylacyjnego wymaganych przy tradycyjnych kotłach grzewczych.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *Businesslab Marek Korycki informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Businesslab Marek Korycki, ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-28-65-635.

  avatar przy kontakcie

  Marek

  avatar przy kontakcie

  Bartek

  +48 510 973 124

  bartek@sollab.pl