• TRÓJMIASTO I OKOLICE
 • logo sollab

  Pompa ciepła dla Twojego domu

  #oszczędność #niezależność #troska o środowisko

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Kompleksowość

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania, obsługi oraz montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła pod klucz.

  Działamy na terenie trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  Jakość

  Cechujemy się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz stosowaniem materiałów renomowanych marek. To połączenie pozwala na wieloletnią, bezobsługową pracę instalacji, a co za tym idzie- SATYSFAKCJĘ KLIENTA. Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych usług.

  Wsparcie

  Obejmujemy naszych klientów wsparciem na każdym etapie inwestycji, a także po jej zakończeniu. Zajmujemy się formalnościami związanymi ze złożeniem wniosków o dofinansowanie oraz podłączeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnostyki usterek.

  Terminowość

  Wiemy jak istotna jest sprawna i terminowa realizacja, dlatego nasze terminy nie ulegają zmianom.

  Cena

  Dzięki stałej współpracy z zaufanymi dystrybutorami, oferujemy naszym klientom produkty w najlepszych cenach.

  Innowacyjna forma ogrzewania

  Oszczędność

  Odpowiednio dobrane urządzenie pozwoli ci zmniejszyć opłaty za ogrzewanie o ponad połowę!

  Budujesz dom? Pomyśl nad oszczędzaniem już teraz !

  Oprócz fotowoltaiki zainwestuj także w folie grzewcze i pompę ciepła.


  CZYTAJ WIĘCEJ

  Komfort
  i bezpieczeńtwo

  Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, których działanie jest w pełni automatyczne i nie wymaga ingerencji ze strony użytkownika.

  Decydując się na pompę ciepła pozbywasz się ze swojego domu łatwopalnego paliwa do konwencjonalnych kotłów oraz emitowanych przez nie zanieczyszczeń.

  Funkcjonalność

  Pompy ciepła nie tylko są w stanie ogrzać twój dom ale również zapewnić ciepła wodę dla wszystkich domowników a dzięki funkcji chłodzenia pozwalają obniżyć temperaturę w upalne letni dni poz
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dbanie o środowisko

  Pompa ciepła do pracy potrzebuje jedynie energii elektrycznej dzięki czemu do 0 obniża emisję szkodliwych substancji do atmosfery w porównaniu do tradycyjnych kotłów na paliwa stałe. W połączeniu z czystą energią z instalacji fotowoltaicznej jest to jeden z najczystszych sposobów ogrzewania domu!

  DBASZ O NASZĄ PLANETĘ !

  Stosując nowoczesne urządzenia można w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepło dla budynku i zrezygnować z dodatkowych źródeł ciepła. W zależności od zastosowanego rozwiązania roczny koszt ogrzewania oraz c.w.u dla budynku o powierzchni ok 150m2 wynosi od 1500 do 2000 zł rocznie. Warto również pamiętać, że budując nowy dom z pompą ciepła unikamy kosztów związanych z budowaniem kotłowni oraz komina spalinowego i wentylacyjnego wymaganych przy tradycyjnych kotłach grzewczych.

  Bądźmy w kontakcie

  Działamy na terenie Trójmiasta i okolic: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew.

  *Businesslab Marek Korycki informuje, iż w celu odpowiedzi na zadane pytanie niezbędne jest zebranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie ze wskazanym powyżej formularzem. Podanie przez Państwa tych danych i kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie, a także w celu ewentualnego późniejszego przygotowania oferty. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia swoich danych z naszej bazy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Businesslab Marek Korycki, ul. Aliny Pienkowskiej 31, 80-180 Gdańsk, NIP: 583-28-65-635.

  avatar przy kontakcie

  Bartek

  +48 510 973 124

  bartek@sollab.pl