W dniach 13-17 marca 2023 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Jest to wiodące wydarzenie dla branży instalacyjno-sanitarnej.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, także instalacji wodnych i sanitarnych. Producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej przedstawione zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które zapewniają wykorzystywanie energii odnawialnej.

Podczas wydarzenia 2400 wystawców z ponad 50 krajów zaprezentowało swoje produkty i usługi w zakresie łazienek, budownictwa, energetyki, technologii klimatyzacyjnej i energii odnawialnej.

Z myślą o naszych klientach odwiedziliśmy stoiska najpopularniejszych producentów pomp ciepła i klimatyzacji, w poszukiwaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Podczas targów mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi rozwiązaniami, takich producentów jak:

  • Panasonic
  • LG Global
  • Mitsubishi Electric
  • DAIKIN
  • WOLF

Nasi specjaliści chętnie przedstawią Państwu najnowsze rozwiązania obecne na rynku.

Przeczytaj również: